Поліцейські Покровської оперзони активно борються з любителями наркотиків

Одним із пріоритетних напрямків діяльності поліції є боротьба з незаконним розповсюдженням наркотичних засобів. Співробітники Покровської оперативної зони постійно проводять заходи, спрямовані на виявлення місць збуту наркотиків, і затримання осіб, підозрюваних у розповсюдженні наркотичних засобів. Так протягом цього тижня, під час патрулювання населених пунктів, поліцейські виявили чотирьох нарколюбителів. Про це повідомляє Покровський відділ поліції.

Співробітники Мирноградського відділення поліції для перевірки документів зупинили молодого чоловіка. Під час огляду його речей, у внутрішній кишені його куртки правоохоронці виявили та вилучили марихуану. 18-річний правопорушник пояснив, що він зберігає для особистого вживання без мети збуту.

Співробітники Покровського відділу поліції 3 рази вилучали наркотичні речовини у громадян на вулицях міста і району. Правопорушниками виявилися чоловіки віком 19, 32 та 37 років. Все нарколюбителі запевнили, що заборонене зілля зберігали виключно для особистого вживання.

А співробітниками Селидівського відділення поліції протягом минулого тижня попередили 3 спроби передати наркотики засудженим у виправну колонію, приховавши їх у продукти харчування.

Наркотичні засоби вилучено та направлено на експертизу.                             

За всіма виявленими фактами порушено кримінальні провадження у ч.1 ст.309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років. Досудове слідство триває.

- Реклама -