У Добропільському центрі зайнятості відбувся тренінг за участю ПРООН: про що розповідали безробітним

16 лютого в Добропільському міському центрі зайнятості, в рамках роботи Центру розвитку підприємництва,  відбувся Мотиваційний тренінг за участю ПРООН. Тренер Іван Мукомел, координатор економічної компоненти програми «Розбудова та примирення» ПРООН в Донецькій області, ознайомив присутніх з программою та наголосив, що ПРООН підтримує стратегічні ініціативи, спрямовані на розвиток потенціалу, аби сприяти всебічному зростанню і сталому людському розвитку.

Лектор докладніше зупинився на бізнес-планах для отримання грантів, підкреслив, що перевага надається тим, хто має стійку ідею.

На цей час в місті Добропілля більше 20 осіб отримали гранти ПРООН для розвитку власного бізнесу. Крім фінансової допомоги є консалтингова програма, за якою підприємці мають змогу отримати послуги з широкого кола питань фінансової або юридичної діяльності. Наприклад, в Україні проведено 3 виставки, під час яких підприємці — грантери мали змогу представити товар власного виробництва, налагодити партнерські зв’язки, знайти нові канали збуту продукції. І одним з найбільших досягнень цієї акції стала можливість експортувати за кордон власну продукцію для підприємців, які заключили контракти.

Також Іван Мукомел докладно зупинився на принципах та стадіях відбору бізнес-планів для отримання гранту. Підкреслив, що кошти надаються без повернення, але грантер зобов’язаний виконати те, що заявлено в бізнес-плані протягом 60 календарних днів.

Присутнім було надано приклади напрямків бізнесу, які були реалізовані в Донецькій області в рамках дії програми, безробітні переглянули ролики про історії успіху підприємців-грантерів.

Під час тренінгу присутні активно ставили питання та просили уточнення. Жодне з питань не залишилося без вичерпної відповіді. Загалом в заході прийняли участь 32 особи, з них 26 осіб, які перебувають на обліку як безробітні.

- Реклама -