Пенсійний фонд Добропілля відкрив свої двері для афганців

13 лютого, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в Добропільському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України відбувся «День відкритих дверей» для представників громадських організацій «Добропільської міської ради ветеранів Афганістану» та «Ветеранів Афганістану Добропільського району». 

У заході прийняли участь начальник Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Гулана О. Б., перший заступник начальника управління Пітик Н. Є., заступника начальника управління Громило Н. М.

Під час зустрічі Неоніла Євгеніївна ознайомила запрошених з діяльністю управління Пенсійного фонду у 2017 році, а Наталія Миколаївна повідомила про основні аспекти пенсійного законодавства, які набрали чинності з 01.01.2018 року, та про пенсійне забезпечення, умови й порядок призначення пенсій військовослужбовцям в республіці Афганістан.

Керівники управління відповіли на питання присутніх та звернули увагу на можливості Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

У кінці зустрічі Олег Борисович оголосив подяки представникам громадських організацій за плідну співпрацю. Присутні вшанували пам'ять учасників бойових дій в Афганістані, повідомляється на сайті Добропільської міської ради.

- Реклама -