У Покровську посилили соціальне партнерство у сфері освіти та молодіжної політики

13 лютого у Покровському міському центрі зайнятості відбулось засідання круглого столу на тему: «Організація профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді в поточному році». Участь у заході прийняли: Відділ освіти Покровської міської ради, Відділ освіти Райдержадміністрації, Покровський міськрайонний відділ з питань апробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та апробації Міністерства юстиції, Управління у справах сім'ї та молоді Покровської райдержадміністрації, а також представники  загальноосвітніх шкіл міста Покровська та Покровського району.   

« Служба зайнятості – це сервісна установа, яка освоює нові сучасні технології та здійснює діяльність під гаслом «Живи та працюй в Україні», —  зазначив директор Покровського МЦЗ Микола Толмачов.

Даний захід був організований з метою посилення розвитку соціального партнерства служби зайнятості у сфері освіти та молодіжної політики, ознайомлення учнівської молоді загальноосвітніх шкіл Покровського району з практичною діяльністю служби зайнятості.

«Правильний вибір професії — це моральне задоволення, висока самооцінка. Водночас це й висока продуктивність праці. Вибір професії — точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів», — зауважила заступник директора Покровського МЦЗ Наталя Воробйова.

Під час заходу начальник відділу активної підтримки безробітних Покровського міського центру зайнятості Софія Колесникова ознайомила присутніх зі станом ринку праці та послуги, якими можуть скористатись школярі щодо допомоги у професійному самовизначенні. Також, гостям були презентовані новації, впроваджені в діяльність служби зайнятості. З метою зробити сервіси служби максимально доступними, введено QR-кодування. Для  допомоги молоді у самовизначенні спеціалістами Державної служби зайнятості був розроблений безкоштовний додаток на Android «Центр професійної орієнтації», для осіб, котрі мають на меті організувати власну справу – «Центр розвитку Підприємництва». Ці нововведення сприятимуть розповсюдженню послуг служби зайнятості серед населення, в першу чергу, серед молоді, яка для отримання інформації здебільшого користується мобільними гаджетами.

У невимушеній обстановці присутні обговорили організацію подальших спільних профорієнтаційних заходів.

По завершенню зустрічі для гостів була організована екскурсія по центру зайнятості. В результаті сьогоднішнього заходу, з усіма учасниками були укладені угоди про співробітництво та узгоджені плани спільних дій на 2018 рік.

- Реклама -