Жителів Покровська знайомлять з грантовими програмами

У Покровському міському центрі зайнятості відбувся тренінг за участі представника ПРООН. Даний захід був організований з метою створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва та забезпечення зайнятості населення в рамках "Центру розвитку підприємництва".

Серед слухачів були присутні 24 безробітних Покровського міського центру зайнятості.

Представник ПРООН ознайомив присутніх з існуючими грантовими проектами та умовами їх надання.

В ході заходу надавались корисні поради щодо організації саме такої ідеї, яка буде актуальною в нашому регіоні. Слід зазначити, що за рахунок коштів ПРООН розвиваються такі напрямки діяльності, як: сільське господарство, легка та харчова промисловість, впровадження енергозберігаючих технологій, виробництво та інші. Також  представники ПРООН забезпечують інформаційну та освітню підтримку бізнесменів шляхом організації бізнес-тренінгів, консультацій та консалтингову підтримку,  що значно полегшує їх доступ до бізнес-грантів.

Підтвердженням результативності грантових проектів за участі ПРООН стали мотиваційні відео «Великі історії малого бізнесу», які були запропоновані до перегляду безробітним.

По завершенню тренінгу у слухачів виникло багато питань, пов’язаних з оподаткуванням, графіком виплати грантів та їх системою контролю, на які всі отримали вичерпні роз’яснення. Участь у грантовому проекті – це чудова можливість прискорити процес перетворення своєї ідеї, у справу всього свого життя.

- Реклама -