Студенти Індустріального інституту Покровська ініціювали флеш-моб до Міжнародного дня жінок і дівчат у науці (Відео)

11 лютого 2018 року втретє буде відзначатися Міжнародний день жінок і дівчаток у науці. Цей день проголошено Резолюцією 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН від 22 грудня 2015 року.

Мета відзначення цього свята, як декларують засновники, полягає у заохоченні повноцінної та рівноправної участі жінок і дівчат в процесах в сфері освіти, професійної підготовки, забезпечення зайнятості та прийняття рішень в природничо-наукової області, а також у розробці науково-освітньої політики та програм, включаючи, в міру необхідності, шкільні програми, у сприянні більш широкому залученню жінок і дівчаток до сфери науки.

До наукових досліджень та навчальнго процесу в Індустріальному інституті залучено 56 осіб професорсько-викладацького складу, серед яких 55,6 відсотків становлять жінки. Крім того, активну участь у науковій роботі беруть студенти бакалавріату та магістратури, з них 43 відсотки дівчат. Для магістрантів ця частка навіть більша: серед молодих дослідників більше половини – це розумні та красиві студентки.

Студенти Індустріального інституту м. Покровська започаткували флеш-моб до цього дня та передають естафету молодим дослідникам і запрошують долучитися до флеш-мобу учнів загальноосвітніх закладів і викладачів, які проводять наукові дослідження або планують у майбутньому займатися наукою.

- Реклама -