Футболісти з Білозерського – бронзові призери відкритого міжобласного турніру з футзалу

- Реклама -

27 січня у місті Баранівка (Житомирська область), на базі міського фізкультурно-оздоровчого комплексу, відбувся відкритий турнір з футзалу серед юнаків 2005 року народження, присвячений пам’яті Володимира Постового. Про це повідомляє Добропільська міська рада.

У турнірі взяли участь шість команд з регіонів України. Донеччину представила команда міста Білозерське, яку тренує Володимир Грибаускас.

Шість команд було розділено на дві групи. До складу першої групи увійшли ФК «Полісся» м. Житомир, ДЮСШ м. Бердичів, ФК «Угольок» м. Білозерське Донецької обл. До складу другої – ДЮСШ м. Баранівка, ДЮСШ м. Полонне Хмельницької обл., ДЮСШ м. Самбір Львівської обл.

Підтримати учасників приїхали батьки і волонтери. Матчі  проходили у напруженій та запеклій боротьбі. Кожна команда намагалася здобути максимальний результат і викладалась на усі сто відсотків.

За підсумками змагань бронзові нагороди вибороли спортсмени з Білозерського, поступившись командам ДЮСШ з м. Самбір Львівської області (друге місце) та ДЮСШ м. Бердичів (перше місце).

Переможцем у номінації «кращий гравець» визнано Артема Смирнова (м. Білозерське).

Командам-призерам вручено кубки, медалі та грамоти. Крім того, кожна команда отримала у подарунок солодощі, а кращих гравців кожної із команд нагородили призами. 

- Реклама -