Добропілля приєдналось до Глобального договору ООН

25 січня відбулася перша телеконференція між Добропіллям і Мельбурном в рамках членства Добропілля в Глобальному договорі ООН. Варто відзначити, що Добропілля — перше українське місто, яке приєдналось до Глобального договору ООН.

Нагадаємо, Добропільський міський голова Андрій Аксьонов ініціював вступ до Глобального договору ООН в листопаді 2017 року.

«Добропільська міська рада підтримує Десять принципів Глобального договору Організації Об'єднаних Націй з прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Добропілля має намір зробити Глобальний договір ООН і його принципи частиною стратегії розвитку громади, культурної та повсякденній діяльності. Місто підтвердило свою готовність брати участь в спільних проектах, які просувають більш широкі цілі розвитку Організації Об'єднаних Націй, зокрема Цілі сталого розвитку», — йдеться у повідомлення на офіційному сайті міськради.

В ході телеконференції з заступником директора Програми міст Глобального договору ООН Елізабет Райан і технічним координатором по взаємодії з містами Глобального договору ООН Джейн Мюллет з'ясувалося, що Мельбурн і Добропілля стикаються з однаковими викликами, такими як залежність від вугілля.

Перехід від використання вугілля у виробництві електроенергії до інноваційних методів є важливим питанням для обох територій.

«Головна мета, яку ми ставимо перед собою, — поліпшити якість життя до такого рівня, щоб люди хотіли жити і працювати в Добропіллі. Щоб в місті залишалося молоде покоління — діти та онуки», — підкреслив Андрій Аксьонов.

«Завдяки такій цілі ми можемо досягти плідної співпраці. Глобальний договір ООН зробить все для того, щоб підтримати ініціативу Добропілля» — заявила Елізабет Райан.

- Реклама -