Новітні технології допомагають молоді Мирнограду знайти роботу

25 січня 2018 року за ініціативи Мирноградського міського центру зайнятості для студентів Мирноградського професійного гірничого ліцею відбулась акція «Випускник».

Фахівець з профорієнтації Мирноградського міського центру зайнятості Любов Міркіданова надала студентам інформацію про Всеукраїнський кадровий резерв служби зайнятості та його можливості. Окремо йшла мова про інноваційні методи пошуку роботи: використання відео-резюме, відео-вакансії, он-лайн співбесіди.

Любов Василівна зазначила: «Першим елементом реалізації проекту «Кадровий резерв» є створення бази самопрезентацій молоді у вигляді відеорезюме випускників навчальних закладів».

Також присутні були ознайомлені про нещодавно створену програму розроблену на системі Android «Центр профорієнтації», яка містить актуальну інформацію щодо професійного вибору та планування професійного шляху. Програма надає змогу отримати інформацію про світ професій, пройти тестування, скористатися інформацією про навчальні заклади та онлайн- освіту тощо.

Молодь виявила зацікавленість у нових можливостях та перспективах співпраці з центром зайнятості та за допомогою фахівців центру зайнятості поповнили «Кадровий резерв» своїми відеорезюме.

- Реклама -