Випускники Покровська можуть визначитися з професією через мобільний додаток

Одним з найважливіших рішень в житті людини є вибір виду професійної діяльності, від якого залежить досягнення особистісних прагнень і бажань. Обрана професія повинна враховувати інтереси та потребу ринку праці.

Саме з метою наближення послуг служби зайнятості до молоді, враховуючи наявну ситуацію в регіоні, а саме необхідність створення умов для реалізації права дитини з непідконтрольної території України на вільний доступ до безкоштовної професійної орієнтації,  Донецький обласний центр зайнятості створив на системі Android мобільний додаток «Центр професійної орієнтації».

Цей додаток допоможе випускникам навчальних закладів у виборі майбутньої професії. Вже сьогодні відбувається дистанційне спілкування фахівців Донецької служби зайнятості з учнями 9-11 класів, які є зареєстрованими користувачами платформи E-school, через створену рубрику «Профорієнтаційна сторінка в допомогу абітурієнту».

Структура додатку побудована таким чином, щоб забезпечити його максимально комфортне використання, і включає у себе не тільки навчальний контент, а й елементи розважальної складової, які покликані зацікавити молодь і привернути якнайбільш їхньої уваги до корисної інноваційної розробки служби зайнятості.

Будь який користувач Аndroid-пристрою може безкоштовно встановити додаток «Центр профорієнтації» через магазин Google Play на своєму Аndroid. Для цього потрібно ввести: «Центр профорієнтації» чи «Центр профессиональной ориентации», вибрати программу та натиснути «Установка».

- Реклама -