Міністр Вадим Черниш відвідав у Покровську ЦНАП та бібліотеку: фоторепортаж

Сьогодні, 26 січня, міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш відвідав Покровськ.

Перше місце, де побував міністр – це віддалене місце роботи адміністраторів Центру надання адміністративних послуг.

Тут за допомогою державного бюджету було придбане нове обладнання. За словами міністра, Покровський ЦНАП був відкритий не тільки для переселенців, а й для всіх жителів міста.

 "Візит складається із кількох частин. Нормальний візит. Перед тим, як ти їдеш, ти починаєш знайомитись з різними речами: що за історія, хто проживає, хто керує, що там за промисловість, що там за культура і так далі. Навіть коли ти готуєшся, ти вимушений заглибитися в цю тему. Наступна частина візиту — це спілкування з різними представниками місцевої громади. Головна мета — це подивитися ефективність витрачання державних коштів, які виділялися з різних бюджетів. Тому що проект вимагає певного контролю", — відзначив Вадим Черниш.

Потім делегація відправилась до міської центральної бібліотеки імені Т.Г. Шевченка. Тут у минулому році був  зроблений капітальний ремонт за кошти гранту від МОМ та місцевого бюджету.

Побачене сподобалося міністру, тому він пообіцяв і надалі підтримувати громадські починання Покровська.

Далі планується відвідування та огляд квартир, придбаних за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України.

- Реклама -