Учнів з Мирногаду ознайомили з місцевим ринком праці

Фахівці Мирноградського міського центру зайнятості докладають багато зусиль для реалізації програми професійної орієнтації. Робота з випускниками шкіл дозволяє підвищити якість та конкурентоспроможність робочої сили, рівень зайнятості серед молоді, сформувати у школярів стійку мотивацію до легальної продуктивної зайнятості та активного пошуку роботи.

Так, 24 січня в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 9 на уроці вибору професії «Орієнтири у виборі професії» профконсультант центру зайнятості Любов Міркіданова розповіла старшокласникам про нещодавно створену програму розроблену на системі Android «Центр профорієнтації», яка містить актуальну інформацію щодо професійного вибору та планування професійного шляху.

Програма надає змогу отримати інформацію про світ професій, пройти тестування, скористатися інформацією про навчальні заклади та онлайн-освіту тощо.

Також вона проінформувала учнів про попит місцевого ринку праці, професії, які залишаються дефіцитними, умови та оплату праці за тими чи іншими вакансіями.

Особливу зацікавленість випускників викликав перегляд профорієнтаційних роликів, які розповідають про вимоги та характеристики професії.

- Реклама -