Чоловіка, який вчора «замінував» Покровський виконком, притягнуть до кримінальної відповідальності

Вчора ввечері до Покровського відділу поліції надійшло анонімне повідомлення про замінування будівлі міського виконкому. В результаті комплексу слідчо-оперативних заходів зловмисник був затриманий. За свої дії тепер він відповідатиме перед законом.

Анонімом виявився 34-річний місцевий мешканець. Чоловік зізнався, що коли телефонував, знаходився у стані сильного алкогольного сп’яніння та не усвідомлював, що робить.

Чоловіка не хвилювало, що його дзвінок поставить на ноги поліцію всього міста. «Я майже нічого не пам’ятаю, бо був сильно п’яний», — каже правопорушник.

Відносно псевдо мінера відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 «Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності» Кримінального Кодексу України. За скоєння таких дій законом передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 6 років.

Поліція звертається до громадян з проханням не відволікати хибними викликами, тим паче, наводячи паніку на мирне населення. Адже за кожним таким повідомленням стоїть масштабна робота одразу кількох служб – від евакуації населення до перевірки вибухотехніків та кінологів кожного клаптику «замінованого» об’єкту. Паралельно проводяться оперативні заходи направлені на встановлення того, хто повідомляє про такі події чи погрожує «підірвати».

У результаті співробітники поліції, які і без того працюють у цілодобовому режимі заради забезпечення безпеки людей в зоні проведення антитерористичної операції, витрачають дарма той час, коли вони могли реально комусь допомогти. А звичайний жарт може перетворитися на справжню кримінальну відповідальність.

- Реклама -