У Добропіллі стартує показ британських фільмів

З 18 січня по 22 лютого в Добропіллі відбудуться покази фільмів фестивалю «Нове британське кіно». Добропільців чекають неймовірні знайомства з героями стрічок, бесіди про побачене, приємні вечори в дружній компанії.
Нове британське кіно – це серія кінопоказів, присвячених кращим новим фільмам Великої Британії. Даний фестиваль проводиться Британською радою в Україні спільно з компанією Артхаус Трафік.
18 січня о 16:00 в молодіжному центрі «ДоброЛаб» є можливість побачити дитяче фентезі «МОЛЛІ МУН І ЧАРІВНИЙ ПІДРУЧНИК ГІПНОЗУ» (7+). Режисер: Крістофер Н. Роулі. Моллі Мун — сирота, що живе у притулку. Життя навкруги складно назвати щасливим – та одного разу все змінюється, коли до її рук потрапляє таємнича стародавня книга з гіпнозу. Моллі відкриває у собі дивовижну здатність – змушувати людей робити все, що вона забажає. 
25.01.2018 о 18:00 в молодіжному центрі «ДоброЛаб» «Я, ДЕНІЕЛ БЛЕЙК» (18+)
Золота пальмова гiлка, Каннський кiнофестиваль, 2016
Деніел Блейк – 59-річний столяр, який через хворобу втрачає можливість заробляти на життя і змушений звернутися по соціальне забезпечення. У коридорах держустанови він зустрічає матір-одиначку Кеті та двох її маленьких дітей. Для Кейті єдиний шанс уникнути життя у жалюгідній комірці у лондонському гуртожитку для безпритульних – заселитися до соціального помешкання на іншому кінці країни. Деніел і Кеті розпочинають двобій із абсурдною бюрократичною системою, яка аж ніяк не полегшує життя громадян Великої Британії.
01.02.2018 о 14:00 в Центральній міській бібліотеці "BAFTA: БРИТАНІЯ. КОРОТКО BAFTA SHORTS 2017" (16+)
Колекція короткометражних фільмів, що були номіновані на премію BAFTA у 2017 році. BAFTA SHORTS – це підбірка для усіх поціновувачів короткого метру, представлена у розмаїтті жанрів і тем.
15.02.2018 о 18:00 в молодіжному центрі «ДоброЛаб» — «ПРОВИНИ НАШІ» (18+). Чед – чудовий гонщик. Він працює на свого батька, кримінального авторитета, і віртуозно тікає від будь-якої погоні. Усе йде добре, аж доки Чед не вирішує зав'язати. Батько змушує сина піти на останній злочин: ось тільки розкішний маєток, до якого увірвалися грабіжники, належить наймогутнішій людині в Англії. А та не пробачає помилок…
22.02.2018 о 18:00 в молодіжному центрі «ДоброЛаб» — «ВІЙНА ПРОТИ ВСІХ» (18+).Чорна комедія про двох корумпованих поліцейських із Нью-Мексико, які шантажують і підставляють кожного злочинця, якому не пощастило перейти їм дорогу. Та одного разу їхнє життя круто змінюється: «погані копи» намагаються залякати декого значно сильнішого від них самих… Але чи дійсно сильнішого?

- Реклама -