У Покровську презентували книгу «Надією живу»

Сьогодні, 16 січня, у приміщенні Покровської центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка пройшла презентація книги Любові Чорної «Надією живу».

«Надією живу» — це збірка віршів талановитої поетеси Любові Костянтинівни Чорної. Основними темами, які червоною ниткою проходять через усю книгу, авторка називає віру у майбутнє, надію на стабільне процвітання нашої країни та любов до людей.

«Не відганяй від себе мрію, — саме так розпочала презентацію поетеса. – Мрії завжди надихали і надихають людей до нових звершень, запалюють у їх серці вогник і любов. Книга «Надією живу» складається з п`яти розділів, чотири з яких присвячені темам надії, любові до людей, країни, традицій. Остання частина називається «Мої нариси» і містить у собі творчі роздуми, історії з життя цікавих людей, визначні моменти моєї біографії».

Привітати поетесу прийшли колеги, члени творчого об’єднання «Суцвіття», учні ЗОШ № 6, у якій свого часу навчалась Любов Костянтинівна та всі небайдужі до її творчості мешканці міста.