На Добропільщині відкрили книжкову виставку до Старого Нового року

Новорічні свята, мабуть, найсвітліші свята в нашому повсякденному житті, які люблять і діти, і дорослі. Новий рік завжди пов'язаний з мріями про краще майбутнє. Ці мрії та бажання здавна втілювались у чудові поетизовані обряди — колядування, щедрування і засівання. До низки новорічних християнських та народних свят в бібліотеках Добропільського району організовано низку заходів.

Так, було оформлено книжково-ілюстративну експозицію «Намисто зимових свят» (Центральна бібліотека), книжкові виставки «Карусель зимових свят» (Світлівська, Завидокудашевська бібліотеки), «Зима іде – свята веде» (Добропільська бібліотека), тематичні полиці та календарні перегляди, де  представлені цікаві книги про звичаї та традиції українського народу в зимові свята, творчі роботи читачів та учасників клубів за інтересами.    

Відбуваються заходи для дітей та юнацтва: краєзнавча подорож «Різдвяні свята, традиції, обряди» (Криворізька бібліотека),  краєзнавча година «Щедрівка й коляда в нашу хату загляда» (Новодонбаська бібліотека), народознавча година «Мандрівка в глибину народних звичаїв» (Шевченківська бібліотека), народознавча подорож «Добрі свята приходять в дім» (Світлівська бібліотека), творча майстерня «Зимова круговерть» (Святогорівська бібліотека), чародій-вечір «Під Різдвяною зіркою» (Мирненська бібліотека), святкова толока «Колядниця, добра з медом паляниця» (Завидокудашевська бібліотека),  візити ввічливості «Колядуєм, колядуєм, нову радість всім даруєм» (Новоукраїнська бібліотека).

- Реклама -