В Добропільському районі відбулось свято української хустки

Дивовижне свято, присвячене хустці — одному із видів українського мистецтва — згуртувало на території Шилівської сільської ради і старих, і малих. Це був завершаючий у 2017 році спільний захід Кам’янського сільського клубу та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району.
Гостинно прийняла учасників заходу (мешканців сіл Шилівка, Кам’янка, Юр’ївка) Шилівська школа. В очах мерехтіло від різних кольорів: 70 хусток прикрашало актову залу, також було оформлено ілюстративну виставку «Українські хустки». 
Захід супроводжував відеоматеріал, який перекликався з інформацією ведучих про тернову хустку, яка передається в спадок від бабусі, мами донькам та онучкам. 
Учасники театральної студії Шилівської ЗОШ на подіумі продемонстрували красу українських хусток минулих років, вік яких складав від 10 до 110 років. 
Перед глядачами розгорнувся обряд «Проводи в армію», захоплюючий запальний дівочий танок з хустками.
Прикрасою свята стали виступи вокального жіночого колективу з с. Новоукраїнка, чудової родини Блашнікових, ліричної Алли Шевкун, ніжної Наталі Гайдоби. 
Учасників заходу з наступаючими новорічними та різдвяними святами привітали Любов Марченко, голова ГО «Добре Поле», Людмила Наровілова, заступник голови районної організації ветеранів, Віктор Карнаушенко, депутат районної ради, Ольга Катрич, завідувач денного перебування територіального центру. 
Гарячий чай із духмяних шилівьких трав за веселими розмовами, з чистими помислами, надихав учасників на майбутні зустрічі.
Апофеозом свята став флешмоб «За мир! За щастя!», який провели учасники заходу, обгорнувши споруду земної кулі (автор роботи – земляк Віталій Чернов) на шкільному подвірї, та взявшись за руки з хустками, повідомляє сайт Добропільської районної ради.

- Реклама -