В Мирнограді захищалися юні науковці

- Реклама -
В Мирнограді відбувся І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. У конкурсі взяли участь 26 учнів ліцею «Гармонія», НВК, ЗОШ №№ 1, 4, 5, 8, 9, 10, вихованці БТДЮ. 
За результатами роботи журі місця розподілені наступним чином:
Фізико-математичне відділення:
— секція «Теоретична фізика»:
ІІ місце — Єгорін Михайло — учень 11 класу Ліцею «Гармонія» 
(керівник: Заікіна Дар’я Андріївна);
ІІІ місце — Кайдаш Дмитро- учень 11 класу Ліцею «Гармонія» (керівник: Заікіна Дар’я Андріївна);
Відділення комп’ютерних наук: 
— секція « Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»:
І місце — Коваленко Валерія — вихованка БТДЮ, учениця 11 класу НВК (керівник: Доценко Валерія Валеріївна);
ІІІ місце — Приходько Валерія – вихованка БТДЮ, учениця 11 класу НВК (керівник: Доценко Валерія Валеріївна);
Відділення хімії та біології:
— секція «Загальна біологія»:
І місце — Писарєва Анастасія – вихованка БТДЮ, учениця 10 класу НВК (керівник: Лійка Анатолій Володимирович);
— секція «Біологія людини»:
І місце — Коваленко Орина – учениця 10 класу ЗОШ № 8
(керівник: Басов Анатолій Ігоревич);
ІІ місце — Пончко Володимир – учень 10 класу ліцею «Гармонія» (керівник: Смикова Ярослава Олегівна);
— секція «Ботаніка»:
І місце — Онілова Катерина – учениця 10 класу ліцею «Гармонія» (керівник: Смикова Ярослава Олегівна);
Відділення Екології та аграрних наук:
— секція « Лісознавство»:
І місце — Роньшина Анна- вихованка БТДЮ, учениця 10 класу НВК (керівник: Лійка Анатолій Володимирович); 
— секція « Екологія»:
І місце — Анисимова Олександра – учениця 10 класу ЗОШ №1(керівник: Никитова Наталія Петрівна);
ІІ місце — Самуся Поліна – вихованка БТДЮ, учениця ЗОШ № 5 кКерівник: Павлюк Юлія Юріївна);
— секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»:
І місце — Косенко Микита — учень 10 класу ліцею «Гармонія» 
(керівник: Шкурко Світлана Анатоліївна);
Відділення філософії та суспільствознавства:
— секція «Релігієзнавство»:
ІІІ місце — Денисов Владислав – учень 10 класу ліцею «Гармонія» (керівник: Журба Олена Володимирівна);
Відділення історії:
— секція «Історичне краєзнавство»:
ІІ місце — Тупотіна Діана — учениця 11 класу ЗОШ № 4 (керівник: Тювакіна Юлія Євгенівна);
— секція «Історія України»:
ІІ місце — Терехов Єгор — учень 10 класу ЗОШ № 9
(керівник: Штегельський Владислав Леонідович);
ІІІ місце — Василенко Ірина — учениця 11 класу ЗОШ № 9
(керівник: Штегельський Владислав Леонідович);
ІІІ місце -Сорочинська Мілана — учениця 10 класу ЗОШ № 1
(керівник: Серченко Антоніна Олександрівна).

- Реклама -