Покровськ та Мирноград отримали нові сміттєвози (фото)

Сьогодні, 21 грудня, в Краматорську відбулась конференція "Функціонування і розвиток системи екологічного моніторингу на території Донецької області", в ході якої очільникам міст та районів продемонстрували роботу спеціальних приладів, які допомагають спостерігати та оцінювати стан навколишнього середовища.

Після конференції відповідно до розпорядження голови Донецької ОДА "Про затвердження Програмних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2017 рік" Департамент екології та природних ресурсів ОДА вручив вантажні сміттєвози громадам Донецької області.

«Нові сучасні сміттєвози отримали міста, селища та райони Донеччини — Торецьк, Бахмут, Покровськ, Мирноград, Олександрівка, Мангуш, Лиман, Соледар, Добропільський та Волноваський райони.

Техніка придбана коштом обласного екологічного фонду за Програмою поводження з відходами в Донецькій області на 2016-2020 рік. Загалом у цьому році лише за цією програмою закупили 11 сміттєвозів загальною вартістю 35,7 млн грн», — написав на своїй сторінці губернатор Павло Жебрівський.

Також, Павло Іванович зазначив, що у наступному році практика оновлення парку комунальної техніки у містах, районах та селищах Донеччини продовжиться. 

Фото прес-служби Донецької ОДА

- Реклама -