Депутат Сергій Андрійченко та ПП «Наш край» побували в ролі помічників Святого Миколая

Сьогодні, 19 грудня, в усьому світі відзначають День Святого Миколая. Це зимове свято залишається одним з найулюбленіших і довгоочікуваних для всіх: дорослі шанують пам’ять святого, а діти зазвичай знаходять під подушкою подарунки. Саме тому у цей день депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко та представники політичної партії «Наш край» виступили в ролі помічників Миколая. Вони розвезли солодкі подарунки для дітей з благодійного центру «Дитяче містечко» та прийомної родини Падалко.

Першими гостей зустрічали малята сім`ї Падалко. Сергій Сергійович та члени міської організації політичної партії «Наш край» постійно відвідують цей будинок, тому діти з щирими посмішками та піснею про Святого Миколая вітали їх.

«Сьогодні ми прийшли до дітей, які потребують опіки й турботи від дорослих. Ми намагаємося якомога частіше відвідувати й допомагати прийомним сім`ям та дитячим будинкам, щоб малюки відчували нашу любов та турботу. Хотілося б побажати усім дітям міцного здоров`я та щоб Святий Миколай виконав їх заповітні бажання», — відзначив Сергій Андрійченко.

Наступними привітання приймали дітлахи з благодійного центру «Дитяче містечко».  Безумовно, малюки дуже зраділи солодощам, а Сергій Андрійченко пообіцяв, що попереду їх чекають ще багато  сюрпризів до новорічних свят.

Так, з 23 грудня почне працювати Резиденція Діда Мороза, де кожна дитина зможе поспілкуватися з казковими персонажами та отримати подарунки. Протягом декількох днів казкова хатинка буде з`являтися у різних куточках Покровська, Родинського та Мирнограда, щоб подарувати святковий настрій якомога більшій кількості дітей та дорослих.

Не дарма кажуть, що усмішки дітей — це найбільша нагорода для дорослих. Сьогодні всі помічники Святого Миколая в черговий раз змогли переконатися в тому, що подарувавши трохи свого тепла і уваги, можна отримати у відповідь набагато більше.

- Реклама -