Жителям Покровська розповіли, як вберегтися від шахраїв

На вихідних правоохоронці та лігівці вирушили на вулиці Покровська, щоб вкотре нагадати містянам про розповсюджені афери шахраїв та дати поради, як уникнути потрапляння в їх тенета. 

Співробітники Покровського відділу поліції регулярно проводять профілактичні заходи щодо боротьби з шахрайством на території обслуговування. Інформаційні листівки з порадами, банери, виступи в засобах масової інформації, роз’яснювальні бесіди із громадянами – все це використовують правоохоронці, аби захистити людей від дій зловмисників.

Черговий захід з цієї серії було проведено на вихідних за допомогою учасників «Ліги майбутніх поліцейських". Учасники акції вирушили на вулиці Покровська де розповідали перехожим про поширені шахрайські схеми, роз’яснювали, як не потрапити під вплив аферистів та як правильно реагувати на підозрілі повідомлення на телефон.

Крім того, «майбутні поліцейські»  роздавали громадянам свіжі номери відомчої газети "Поліція Донеччини", в якій міститься багато корисної інформації для населення.

- Реклама -