Спортсмени з Покровська, Селидове та Новогродівки гідно виступили на міжнародному турнірі з косіки карате

9 грудня у місті Берлін (Німеччина) відбувся міжнародний турнір з косіки карате «Berlin Cup», у якому взяли участь команди з 10 країн світу. Про це повідомляється на сайті Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Перше місце у командному заліку здобула збірна команда України: 15 наших спортсменів вибороли 20 медалей. 13 нагород у медальній скарбничці країни — доробок дев’ятьох з міст Селидове, Покровськ і Новогродівка.

Переможцями міжнародного турніру в Берліні стали Іван Непочатов (куміте), Артур Мамічев (куміте, ката), Олександр Майборода (куміте), Олександр Балінов (куміте), Єлізавета Волкова (куміте).

Срібні нагороди вибороли В’ячеслав Непочатов (ката), Нікіта Писаренко (ката), Олександр Балінов (ката).

Бронзові медалі вибороли Олександр Майборода (ката), Микита Кузьменко (куміте), Нікіта Писаренко (куміте).

Також президента Громадської організації «Українська федерація «Шорінзірю Кенкокан Каратедо, Косікі Каратедо» Івана Непочатова, який отримав нагороду найкращого тренера турніру в Берліні