Учні ЗОШ №36 відвідали Покровський центр зайнятості

Сьогодні, 15 грудня, в Покровському міському центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей для учнів загальноосвітньої школи № 36 м. Родинське.

Учні отримали інформацію про ситуацію на ринку праці, особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які користуються попитом на ринку праці, можливість їх отримання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, про можливість участі в оплачуваних громадських і тимчасових роботах та започаткування власної справи.

Фахівці центру зайнятості ознайомили учнів з інформацією про роботу профінформаційного сектора, про те, де можна пройти навчання за певною професією, умовами навчання та можливістю подальшого працевлаштування та з довідником професійно-технічних і вищих навчальних закладів області.

«Допомогою у визначенні з майбутньою професією є профорієнтаційне тестування на сайті «Моя Кар’єра», де можна самостійно пройти безоплатне комплексне тестування, яке допоможе виявити власні нахили і здібності», — наголосила фахівець відділу активної підтримки безробітних Крістіна Насєкіна.

Під час заходу діти пройшли тестування на виявлення власних здібностей та нахилів для подальшого вибору професії.

Даним заходом діти були задоволені і отримали масу позитивних вражень від побаченого і почутого.

- Реклама -