У Покровській оперзоні вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року. Ця пам’ятна дата була затверджена указом президента України 10 листопада 2006 року.

У ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, що увійшла в число найбільших катастроф техногенного характеру в історії людства, брали участь люди найрізноманітніших спеціальностей – пожежники, правоохоронці, військовослужбовці, енергетики-атомники, інженери-конструктори, будівельники, прості робітники і колгоспники, в екстреному порядку мобілізовані радянським керівництвом на усунення наслідків аварії. Цим людям довелося гасити пожежу після вибуху, виконував роботи з дезактивації приміщень, захищали приміщення місцевих громадян від мародерів і евакуйовували мирне населення.

Сьогодні щирі слова подяки та подарунки від керівництва Покровського відділу поліції були адресовані колегам – ліквідаторам наслідків аварії  на ЧАЕС, які ціною свого здоров'я, зупинили страшну загрозу.

Від імені всього колективу слова подяки та вдячності ветеранам-чорнобильцям висловив і начальник Авдіївського відділення поліції Андрій Єпур. Головний керівник подякував ліквідаторам за їх подвиг в ім'я людства, побажав їм міцного здоров'я, довголіття і благополуччя в родині.

- Реклама -