Випускники Мирнограду ознайомились з роботою Управління соціального захисту населення

      У рамках здійснення комплексної профорієнтаційної роботи з випускниками загальноосвітніх шкіл 13 грудня було проведено професіографічну екскурсію для учнів НВК «Загальноосвітньої школи І ступеня – гімназії» Мирноградської міської ради в приміщенні Управління соціального захисту населення.
     Під час проведення заходу спеціаліст з профорієнтації Мирноградського міського центру зайнятості Міркіданова Любов Василівна розповіла учням про важливість свідомого ставлення до вибору свого професійного майбутнього.
      «Професіографічні екскурсії до підприємств міста дають змогу школярам безпосередньо поспілкуватися з представниками різних професій та спеціальностей, ознайомитись з умовами їх праці, пройнятись атмосферою виробництва. І це дуже важливо, бо приймати рішення про вибір майбутньої професії потрібно свідомо, маючи достатню кількість інформації», — зазначила Любов Василівна.
     Випускники мали змогу на власні очі побачити як працюють спеціалісти установи, які функції та обов’язки виконують. Під час чаювання, в дружній та невимушеній атмосфері начальники профільних відділів Управління соціального захисту населення більш детально ознайомили присутніх зі специфікою та обсягом діяльності своєї установи.
    Саме такі заходи сприяють формуванню у молоді особистого ставлення до професії, свідомому прийняттю рішення щодо її обрання.

- Реклама -