Школярі Покровська дізналися більше про постать Миколи Леонтовича

Серед багатьох відомих українських імен почесне місце займає постать Миколи Дмитровича Леонтовича. Він увійшов в історію і мистецтво України як видатний композитор, майстер хорового жанру, автор близько двохсот обробок народних пісень, організатор першого хору українського симфонічного оркестру та хорової капели.

13 грудня вся Україна відзначає 140-річчя з дня народження талановитого Миколи Леонтовича. Особливо вшановують пам’ять композитора у Покровську. Адже саме Микола Леонтович залучав мешканців ст. Гришине до музики та хорового співу, поклавши цим основу культурного життя міста.

Аби більше дізнатися про постать Миколи Леонтовича 13 грудня до Покровського історичного музею завітали учні 7 класу загальноосвітньої школи №12. Діти із задоволенням слухали розповідь про цікаве життя композитора, сповнене любові до музики, хору, українських народних пісень. Дізналися про його перебування на станції Гришине та внесок у культурний розвиток нашого міста на початку ХХ століття.

Для відображення повної картини життя та творчості композитора була створена тематична виставка «Він жив і творив у нашому місті». Створена виставка буде діяти в історичному музеї до 22 грудня, тож всі бажаючі можуть ознайомитися з представленими на ній експонатами.

- Реклама -