Офіцери Нацгвардії відвідали дітей-інвалідів у Покровську та Мирнограді

12 грудня група офіцерів Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України, у рамках  акції «Гвардійська родина – тобі, Україно!», відвідала з подарунками дітей-інвалідів у  Покровську і Мирнограді та доставила гуманітарну допомогу до мирноградського Центру допомоги дітям «Отчий дім».

Важко передати словами атмосферу, яка панувала того дня в Покровському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Милосердя». Поява гостей в одностроях, подарунки і, нарешті, святий Миколай – все це стало для дітлахів справжнім святом.

«Безумовно, такі акції дуже потрібні нашим діткам, адже вони за медичними показниками не можуть відвідувати звичайні дитсадки та школи. Тож їм, як нікому іншому, необхідно відчувати турботу і увагу дорослих. Вони в нас дуже хороші і чемні, бачте як віталися з вами і дякували за подарунки святому Миколаю? поділилася з посмішкою директор «Милосердя» Оксана Потапчук.  Наші вихованці постійно живуть серед обмеженого кола людей – у себе в сім’ях, або ж з вихователями. Можете лишень уявити, якою подією для них став візит військових, яких до цього вони бачили лише по телевізору! Ви ж бо перші з військовослужбовців, що завітали до нас. А ще спілкування з вами це один зі способів соціальної адаптації, який так потрібен цим вже з народження обділеним діткам. Вони отримали масу задоволення від вашої появи. Дякую за те, що ви подарували їм не лише матеріальні подарунки, а й радість!»

Після Покровська невеличка гвардійська колона з подарунками вирушила до міста Мирноград.

Як з’ясувалося, тут гвардійці теж стали першими військовими гостями.

«Близько 80% наших підопічних з неблагополучних сімей, де їх рідко коли балують іграшками чи солодощами. Тому нині ви їм зробили справжній подарунок до свят. Щиро вам дякуємо!», — розповіла директор Мирноградського центру соціальної адаптації дітей-інвалідів Марина Луц.

А в цей час дітлашня, отримавши заповітні цукерки, горнулася до святого Миколая в образі козака. Кожен хотів обійнятися і бути обійнятим, аби бодай ще на хвильку довше відчути того, чого так не вистачає в їхньому житті – душевного тепла і турботи.

- Реклама -