У Мирнограді відкрили молодіжний центр (фото)

Сьогодні, 13 грудня, згідно програми «Гідна країна для гідних людей» у Мирнограді відкрили молодіжний центр "Рух" для молоді та дітей. Про це повідомила Тетяна Самопаленко.

"Цей проект реалізовано за ініціативи голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Івановича Жебрівського. Назва молодіжного центру «Рух» виникла не випадково. Молодь міста Мирноград дуже активна, повна сил та можливостей, тому саме за їх ініціативою виникла така назва. Молодість – це стан душі і тіла, саме в цей період свого життя людина найбільш активна та рухлива, а Світ не може існувати без руху.

Ось і в нашому молодіжному центрі будуть здійснювати свій рух, свою діяльність наступні громадські організації та представники молодіжних угрупувань:
1) громадська організація «Український Патріотичний Рух Донбасу»; 
2) вихованці ДНЗ «Мирноградський професійний гірничий ліцей»;
3) Ліга учнів міста Мирноград;
4) громадська організація "Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських";
5) молодіжне телебачення,
та всі бажаючі мешканці нашого міста. 

Молодіжний центр "Рух" очолюватиме голова громадської організації «Український Патріотичний Рух Донбасу» Бессараб Сергій Борисович. 

Представниками молодіжного центру розроблена «Стратегія розвитку молодіжного центру «Рух», згідно з якою, в подальшому, Центр, зможе здійснювати свою діяльність. Сама Стратегія поділена на сім основних напрямків, завдяки яким молодь міста зможе використати свої можливості.

Основні напрямки діяльності молодіжного центру «Рух»:
1. Організація дозвілля молоді;
2. Національно-патріотичне виховання молоді;
3. Неформальна освіта;
4. Попередження негативних явищ, пропаганда здорового способу життя, формування в молоді здорової моралі та відповідальності;
5. Розвиток волонтерського руху;
6. Сімейна політика;
7. Профілактика гендерності, насильства та протидії торгівлі людьми.

Молодіжний центр «Рух» — це відкритий простір для генерування та втілення нових ідей, використання якісних можливостей для дітей та молоді міста Мирноград завдяки неформальним та інтерактивним методам навчання. Ми дуже вдячні всім, хто брав активну участь у організації створення молодіжного центру "Рух"!", — написала Тетяна Самопаленко у Фейсбуці. 

- Реклама -