Учні Родинського професійного ліцею приєдналися до Всеукраїнського тижня права

День прийняття Загальної Декларації прав людини — 10 грудня — прийнято вважати у світі Днем захисту прав людини. Щороку у нашій державі в цей час проходить Тиждень права. Це чи не наймаштабніший правовий захід, який спрямований на утвердження в Україні правової держави та на підняття рівня правової культури. 

З 4 по 8 грудня 2017 у Родинському професійному ліцеї відбувся Всеукраїнський тиждень права, який розпочався уроком «Права людини». Серед учнів першого і другого курсів було проведено правовий конкурс “Захищеність особи у правовій державі” та гру—тренажер “Пазл трудового права”.

Юнаки та дівчата підвищили рівень обізнаності у трудових правах та обов’язках роботодавця, ознайомилися зі шляхами пошуку роботи й оцінки їх ефективності, формували свідому позицію щодо важливості права людини на працю тощо. 

Також протягом тижня було проведено тренінгове заняття «Зупинимо насильство», засідання круглого столу “Що означає бути громадянином своєї держави” та година спілкування “Ти і поліція”.

Юнаки та дівчата створили інформаційний стенд, на якому зазначені номери гарячих ліній та електронні адреси правових установ.

Проведені заходи піднімали проблему правого захисту родини й дитинства, яка вже тривалий час перебуває в центрі уваги міжнародної спільноти, адже діти потребують особливої уваги. Кожна людина є особливою та неповторною. Життя їй дається один раз, і прожити його потрібно гідно, щоб залишити після себе добрий слід.

- Реклама -