Тиждень права в Мирнограді: відео-уроки та бесіди-вікторини

В рамках Всеукраїнського тижня права в бібліотеках Мирноградської централізованої бібліотечної системи (ЦБС) пройшов цикл заходів.
На інформаційному часі «Правова культура — запорука міцності держави» (Центральна міська бібліотека) учні 10-А класу ЗОШ №9 дізналися, що правова держава і правова культура органічно пов'язані між собою, а наявність демократичного громадянського суспільства є необхідною умовою формування правової культури і правової держави.
 В ході заходу учні переглянули ролики «Правова культура» та «Буду щасливим». В кінці інформаційної години учні із задоволенням пограли в гру «МОЖЕ — НЕ МОЖЕ», вибираючи ті дії, які згідно із законом може зробити 16-річний громадянин без згоди батьків.
У бібліотеці – філії №1 проведено відео-урок «Права дітей». На захід були запрошені учні 4-А класу ЗОШ №10.  Бібліотекар провела для маленьких відвідувачів бесіду-вікторину «Чи толерантний ти?»,  діти здійснили подорож разом з героями казок по статтям Конвенції ООН про права дитини та змагалися у пісенній вікторині «Пісня про права».
На відео-уроці «Права дітей», який пройшов у Центральній дитячій бібліотеці,  учні дізналися про історію права та переглянули відео — матеріали «Азбука прав дитини». Ведуча заходу запропонувала учасникам обговорити питання про права та обов'язки дітей в Україні, про права на опіку і піклування, на достатній життєвий рівень, на освіту та медичне обслуговування тощо. Також для відвідувачів  бібліотеки було оформлено тематичну викладку «Ми і наші права».

- Реклама -