Добропільські правоохоронці затримали чоловіка, який грабував мешканців Білицького

З жовтня по листопад 2017 року до чергової частини Добропільського відділення поліції звернулося четверо мешканців м.Білицьке із заявами про те, що їх обікрали. В усіх випадках почерк крадіїв був дуже схожий – вночі вони зривали замки з господарчих споруд та виносили звідти все, що потрапляло під руку – старий телевізор, інструменти, металеві предмети та інше. Про це повідомляє Покровський відділ поліції.

Провівши всі необхідні оперативно-розшукові заходи, спрямовані на встановлення осіб злочинців, добропільські правоохоронці встановили особу крадія та затримали його. Зловмисником виявився 21-річний, раніше не судимий, безробітній мешканець Білицького, який зловживає алкоголем. Як зізнався сам правопорушник, на «діло йшов з метою продати вкрадене та купити за ці гроші оковиту». Знаряддям злодія був металевий лом.

Наразі співробітниками поліції відкрите відносно крадія кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України та встановлюється його причетність до аналогічних випадків. Тепер затриманому правопорушнику загрожує до 6 років позбавлення волі.

- Реклама -