У Покровську вчили користуватися Вікіпедією (фото)

Протягом 2-3 грудня 2017 р. для зацікавлених осіб на базі Донецького національного технічного університету був проведений дводенний тренінг з користування Вікіпедією та написання статей до неї. Про це повідомляється на сайті учбового закладу.

Тренінг провели в рамках реалізації проекту «Покровськ-Вікіпедія», що був представлений на конкурсі громадських ініціатив міста бібліотекарем НТБ ДонНТУ Н. Фроловою у вересні 2017 р.

Вікіпедія – найвідоміша на сьогодні онлайн-енциклопедія, що доступна кожному, хто має доступ до Інтернету.

«Уявіть собі світ, у якому кожна людина має вільний доступ до усіх накопичених людством знань. Це те, до чого ми прагнемо», – саме так волонтери з усього світу бачать Вікіпедію та інші проекти Вікімедіа, які вони будують з 2001 року. Але ж чи насправді настільки масштабна та безмежна Вікіпедія?

Левон Азізян, Леонід Овчаренко та Ігор Туржанський розповіли, як розвивалось це джерело, познайомили із правилами користування нею та, звісно, навчили  редагувати і створювати статті у цій вільній енциклопедії.

Тренінг проходив у дуже теплій і дружній обстановці. Його учасниками стали не лише студенти та викладачі ДонНТУ, а ще – представники міського ліцею «Надія», Покровського педагогічного коледжу, учні та вчителі НВК №2 (колишня 5 школа).

Варто відзначити, що студенти зацікавилися волонтерською діяльністю, якою займається ГО «Вікімедіа Україна».

«Редагуючи Вікіпедію, ви долучаєтесь до сотень тисяч людей–вікіпедистів, які вільно додають свої знання у це джерело», – підсумували лектори тренінгу.

Автор: Сергій Білянський, ст. гр. СУА-15

Фото: Левон Азізянф

- Реклама -