Майже 90 мирноградських інвалідів пройшли реабілітацію та оздоровлення в санаторіях України

Міжнародний день інвалідів відзначається не тільки в нашій країні, а й в усьому світі, а випадає він на 3 грудня. На сьогоднішній день у Мирнограді живе близько 2700 людей з обмеженими можливостями, з яких більша частина — це люди працездатного віку.
Як повідомляє Мирноградське міське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Донецької області, всі інваліди праці, зареєстровані у цьому відділенні, повною мірою отримують заходи соціальної підтримки, передбачені законодавством. 
З року в рік збільшується розмір страхових виплат потерпілим, в тому числі й інвалідам, поліпшується забезпечення безкоштовним санаторно-курортним лікуванням, спеціальними транспортними засобами, вдосконалюється протезно-ортопедична допомога. На сьогоднішній день всі інваліди, що мають право на автомобілі та подали необхідні документи, забезпечені автотранспортом.
Для забезпечення потерпілих доступною та гарантованою медичною допомогою з лікувально-профілактичними закладами, аптечною мережею області робочими органами Фонду укладені відповідні договори про надання медичної допомоги, забезпеченню безкоштовно ліками та виробами медичного призначення.
Протягом року 88 потерпілим трудового каліцтва та професійного захворювання проведено медичну реабілітацію та оздоровлення в санаторіях України. Загальна вартість такого лікування становила 1171,122 тис. гривень.
Проте, незважаючи на труднощі зі здоров'ям, ці люди не просто вміють жити і виживати, але і нерідко ведуть активну діяльність: трудяться на підприємствах, займаються спортом, творчістю, об'єднуються в громадські організації тощо. Вони викликають величезну повагу і захоплення, слугують прикладом здоровим людям у прагненні жити цікаво, повноцінно, у вірі в себе.

- Реклама -