В рамках проекту «Книжка на Схід» до Покровська завітали сучасні українські письменники

Сьогодні, 30 листопада, у приміщенні актового залу ДонНТУ мешканці Покровська змогли долучитися до Всеукраїнської акції «Книжка на Схід 2.0». Поспілкуватися зі студентами й  викладачами ДонНТУ та Покровського педагогічного коледжу, а також з  активною молоддю міста приїхали сучасні українські письменники Сергій Жадан, Олексій Чупа, Олександр Ушкалов та Борис Севастьянов.

Організатори заходу розповіли присутнім, що мета цього проекту – допомогти молоді та активістам усвідомити свою належність до сучасної української культури. Саме тому у багатьох містах Донецької області проводяться різноманітні тренінги, безкоштовні концерти, майстер класи, театралізовані дійства та передача книжок.

Ось і сьогодні, гості поповнили фонд бібліотеки Донецького національного технічного університету великою кількістю книжок сучасної української літератури. Серед них книжки про дисидентів, розстріляне відродження та інша література.

Протягом заходу письменники спілкувалися з молоддю, відповідали на питання, декламували вірші.

Варто відзначити, що вчора, 29 листопада, організатори проекту «Книжка на Схід» відвідали учнів Мирноградської школи-інтернату. Активісти провели декілька цікавих майстер класів для дітей, а наостанок подарували їм книги українських письменників.

- Реклама -