Двох мешканців Покровська засудили до 11 та 15 років позбавлення волі за жорстоке вбивство

Красноармійська місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення у судовому процесі щодо двох чоловіків, які скоїли злочини, передбачені пп.6,12 ч.2 ст. 115 (умисне вбивство) та ч.4 ст.187 (розбій) Кримінального кодексу України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

21 лютого 2015 року двоє товаришів 22 та 31 року, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, достовірно знаючи про те, що 75-річна жінка цього дня отримала пенсію, вирішили заволодіти її грошовими коштами.

Реалізуючи свій намір, вони проникли до житлового будинку старенької та почали шукати у кімнаті гроші. У цей час господиня прокинулась та побачила непроханих гостей. Зловмисники завдали бабусі удари руками і ногами, вимагаючи назвати місце, де вона ховає пенсію. Потім били її багетом та стільцем по тулубу і голові, після чого почали душити. І навіть після того, як потерпіла зізналась, де зберігає гроші, чоловіки продовжили її душити до тих пір, поки вона не перестала подавати ознаки життя.

Прихопивши із собою пенсію вбитої — у сумі 640 грн, п’яні товариші пішли з місця скоєння злочину. Гроші розподілили між собою та витратили на власний розсуд, після чого були затримані працівниками поліції.

Врахувавши надані прокурором докази, суд визнав чоловіків винними в інкримінованих злочинах та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 15 років 6 місяців з конфіскацією майна для старшого чоловіка, та 11 років з конфіскацією майна – для його подільника.

- Реклама -