У Добропільському районі відкрили реконструйовані очисні споруди (фото)

«Ми маємо залишити після себе чисте довкілля для майбутніх поколінь», — зазначив голова Донецької ОДА Павло Жебрівський під час відкриття очисних споруд у селі Добропілля Добропільского району.

Як повідомляє прес-служба Донецької ОДА, роботи з реконструкції очисних споруд почались у червні 2016 року і завершились вже у жовтні.

На об’єкті встановили сучасне обладнання виробництва чеської компанії ASIO Group, що забезпечує багатоступеневе очищення господарчо-побутових стоків, які десятиліттями забруднювали річку.

На реалізацію цього проекту з обласного екологічного фонду витратили 4 млн 700 тисяч гривень, ще 141 тисяча гривень надійшла з місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища.

Відмітимо, реконструкція очисних споруд – це процес, яким не займались років 20. Але сьогодні обласна влада докладає максимум зусиль для того, щоб виправити цю ситуацію та запустити роботу очисних споруд по всій території Донеччини.

«Ми маємо зробити все, щоб за цей і наступний рік фактично по всій Донецькій області – очисні споруди працювали на повну потужність», — наголошує Павло Жебрівський.

Фото прес-служби Донецької ОДА.

- Реклама -