«Співучі полотна»: у Покровську відкрилась унікальна виставка

Сьогодні, 27 листопада, в Покровському історичному музеї відбулася презентація персональної виставки Чуприни Миколи Степановича «Співучі полотна».

Яскраві та теплі кольори застигли на полотнах, представлених  в експозиції, кожне з яких оспівує красу рідної природи в різні пори року. 

Відмітимо, що це вже друга персональна виставка автора в музеї. На розсуд глядачів представлено більше сорока  творчих робіт, серед яких картини з  пейзажами та натюрмортами, петриківський розпис, а також вироби декоративно-прикладного мистецтва виготовлені  з дерева. Кожна робота вражає по-своєму, але в них є одна спільна риса – майстерність їх виконання.

В своїх роботах  Микола Степанович передає не тільки власне враження від побаченого, але й свої почуття, настрій,  захоплення природою української землі.

Виставка буде діяти до 12 грудня 2017 року.

«Пропонуємо відвідувачам завітати до музею, щоб поринути в красу рідної природи та отримати задоволення від побаченого», — зазначила старший науковий співробітник Покровського історичного музею Корнієнко М.П.

- Реклама -