Хто вони – куркулі Добропільщини

В конкурсному відборі обласної програми «Український донецький куркуль» (започаткована губернатором Донеччини Павлом Жебрівським) взяли участь 13 учасників від Добропільського району. Переможцями стали 3 учасники: Матвієнко Ганна Володимирівна (с. Вірівка), Столяренко Олександр Євгенійович (с. Завидо-Кудашеве), Чернікова Вікторія Валеріївна (сел. Новий Донбас). 
Матвієнко Ганна Володимирівна перемогла з бізнес-планом «Виробництво засобів реабілітації та медичних одноразових бахіл» на загальну суму 500 тис. грн.
Метою бізнесу є організація виробництва засобів реабілітації для людей з обмеженими можливостями та людей похилого віку, а також виробництво медичних одноразових бахіл з подальшою їх реалізацією середніми та дрібнооптовими партіями по всій області. Зазначене виробництво буде першим в Донецькій області. 
Столяренко Олександр Євгенійович переміг з проектом «Створення нових робочих місць шляхом розширення діяльності фермерського господарства «Марія 2014» (сума гранту 500 тис. грн.).
На теперішній час підприємство займається розкорчовуванням земельної ділянки сучасним обладнанням для подальшої її обробки з метою вирощування технічних культур, ячменю та озимої пшениці. За грантові кошти підприємцем планується придбати сільськогосподарське обладнання для розвитку власного бізнесу. 
Чернікова Вікторія Валеріївна перемогла з бізнес-проектом на 458,9 тис. грн. міні-пекарня «Ванільне небо».
Підприємство виготовлятиме продукцію з найрізноманітнішим асортиментом домашньої випічки та хлібобулочних виробів. Раніше мешканці району та навчальні заклади забезпечувались хлібобулочною продукцією з інших міст та районів, а тепер ми матимемо власного виробника таких виробів. Міні-пекарня здійснюватиме постачання хлібобулочної продукції в дитячі садочки та школи району на договірній основі.
В районному бюджеті на обласну програму «Український донецький куркуль» було заплановано для співфінансування суб’єктів малого підприємництва 750 тис. грн. Загальний розмір фінансової підтримки одному підприємцю в рамках грантового проекту не може перевищувати 500 тис. грн. (з них 50% – кошти обласного бюджету, 50% – кошти районного бюджету). 
Завдяки фінансуванню програми «Український донецький куркуль» буде створено 12 робочих місць в селах Вірівка, Завидо-Кудашеве та селищі Новий Донбас, а також збільшаться надходження до місцевих бюджетів Криворізької, Світлівської сільських та Святорогівської селищної рад. 
Добропільська райдержадміністрація висловлює щиру подяку голові Донецької обласної військово-цивільній адміністрації Павлу Жебрівському за ініціативу впровадження програми «Український донецький куркуль», що сприятиме розвитку малого бізнесу в Добропільському районі.

- Реклама -