В Мирнограді пройшли заходи, присвячені інвалідам

На цьому тижні, напередодні Міжнародного дня інваліда (відзначається 3 грудня), за сприянням Мирноградського міського центру зайнятості було проведено низку заходів, направлених на підтримку людей з інвалідністю: семінар для роботодавців, засідання Консалтингового центру. 
На семінарі фахівці служби зайнятості нагадали роботодавцям про необхідність виконання нормативу працевлаштування осіб з інвалідністю. Головний державний інспектор Управління з питань праці ГУ Держпраці у Донецькій області Олена Рослякова нагадала присутнім про відповідальність за порушення прав інвалідів в сфері працевлаштування. 
В рамках роботи Консалтингового центру соціальні партнери служби зайнятості надавали консультації особам з інвалідністю та зібралися за «круглим столом» щоб обговорити основні питання та проблеми, які виникають під час надання послуг особам з інвалідністю. Директор Мирноградського міського центру зайнятості Наталія Базилевич зазначила: «працевлаштування осіб з інвалідністю – це не тільки необхідність, а й соціальний обов’язок кожного свідомого громадянина нашої держави. І разом ми повинні докласти всіх зусиль, щоб допомогти людям з інвалідністю повернутися до повноцінного життя». 
Роботодавці, соціальні партнери та безробітні, які взяли участь у заходах зійшлися на думці, що суспільству слід дивитися на осіб з інвалідністю не як на пацієнтів та клієнтів соціальних фондів, а як на професіоналів, які потребують реалізації свого права на працю, на використання своїх здібностей і талантів.

- Реклама -