В Мирнограді говорили про права дітей

У Центральній міській бібліотеці м. Мирноград провели юридичний діалог «Правова планета дитинства».
На заході, куди завітали учні 6-А класу ЗОШ №9, мова йшла про права дітей, про Конвенцію ООН про права дитини, про громадські і благодійні організації, які головним своїм завданням вважають захист дітей.
На розгляд школярів ведуча В.Притчак пропонувала різні життєві ситуації, приклади з казок «Попелюшка» Ш.Перо, «Гидке каченя» Г.Х.Андерсена, з оповідання «Ванька» А.П.Чехова, кінофільму «Приключения Электроника» та ін.
Проблеми обговорювали та з’ясовували, які права дитини порушені, що треба знати, якщо дитина стала жертвою поганого відношення до нього, фізичної або емоційної жорстокості. Крім того, діти засвоїли, що свої права знати треба, але треба пам'ятати і про обов'язки, не порушувати прав інших людей.
Під час юридичного діалогу відвідувачі переглянули уривки з фільму «Права та обов’язки дітей», соціальний ролик «Право на життя», ролик «Конвенція про права дитини», кліпи «Ми — маленькі діти» та «Буду щасливим».
Наприкінці заходу бібліотекар побажала, щоб кожен з присутніх був щасливий і здоровий, щоб завжди був оточений доброю турботою і любов'ю, щоб ні в чому не потребував і не сумував ні за що у світі.

- Реклама -