Поліція Покровська шукала шляхи співпраці з представниками самоорганізації населення

Сьогодні відбулась робоча зустріч начальника Покровського відділу поліції Донеччини Юрія Гречишкіна з керівниками комітетів самоорганізації населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та головами квартальних комітетів. Мета заходу – зміцнення контактів із населенням та поліпшення правопорядку в місті.
На початку заходу Юрій Гречишкін довів присутнім інформацію про стан оперативної обстановки в місті та районі. Далі керівництво поліції вислухало пропозиції та побажання громадян щодо подальшої тісної взаємодії, підтримання правопорядку на територіях обслуговування і недопущення вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень. Усі питання були зафіксовані і відповідно найближчим часом будуть вирішені.
Юрій Анатолійович наголосив, що співпраця з населенням на засадах партнерства дозволить забезпечити громадський контроль за роботою поліції та разом зробити наше місто безпечним.
«Ми чекаємо від вас тісної співпраці. Ми готові врахувати пропозиції та зауваження, які сприятимуть покращанню ефективності нашої спільної роботи.  Адже саме «живе» спілкування дозволяє в стислі строки вжити заходів щодо вирішення питань, які хвилюють громадян на тій чи іншій території обслуговування. А вашими надійними помічниками на територіях є дільничні офіцери, які готові 24 години на добу вам допомагати,- зауважив полковник поліції.
У свою чергу, голови квартальних комітетів зазначили, що між ними та багатьма дільничними налагоджена взаємодія та пообіцяли й надалі надавати правоохоронцям посильну допомогу і сприяння.
Підводячи підсумки зустрічі, головний поліцейський Покровська надав присутнім контактні телефони (свої та дільничних офіцерів) та пообіцяв, що правоохоронці й надалі будуть оперативно реагувати на всі повідомлення від представників громад та надавати фахову допомогу.
Крім того було прийняте рішення, що такі зустрічі будуть проходити щомісячно. І наступна вже заплановано на 22 грудня, повідомляє Покровський відділ поліції Донецької області.

- Реклама -