В Добропільському районі кулі наздогнали лисиць, вовків та бродячих собак

З 18 листопада розпочалися заходи з врегулювання чисельності хижих тварин на території Добропільського району. Відповідне розпорядження зробив голова Донецької ОДА ще 13 листопада. Вже стали відомі перші результати.
Раніше повідомлялось, що лисиці забігали на подвір’я селян Добропільщини, де трощили домашню птицю, а вовки зазіхали не лише на худобу, а й на собак. Селяни були занепокоєні, адже окрім загрози життю людей і худоби, хижаки можуть хворіти на сказ. Тому й забили люди на сполох — звернулись на обласну «гарячу лінію» й до «Мисливсько-рибальського господарства Добропільського району». Його керівник Анатолій Кучеренко поділився, що з 2014 року на Донеччині заборонили полювання і відтоді хижаків у нас значно побільшало. Якщо раніше вовків було 12-15, то за кілька років їх стало близько 60. Така ж справа і з лисицями.
«І ось, відповідно до розпорядження голови області, 18-19 листопада єгеря цього господарства зробили першу, за кілька років затишшя, облаву на хижаків, — пише «Новий шлях». — Анатолій Юрійович розповів, що полювали поблизу Шахового (Октябрського), Маяка, Никанорівки, Золотого Колодязя та Ганнівки — звідки були скарги мешканців про небезпеку. Між Шаховим та Маяком підняли шістьох вовків, троє втекли, а ось інших поранили. Каже, хоч і сховались в поля озимки, шансів вижити не мають. Також за ці два дні мисливська куля наздогнала 15 лисиць та кількох бродячих собак, які вже контактували з дикими тваринами. Єгер говорить, що відстріл дозволили до 28 лютого наступного року».

- Реклама -