У Мирнограді запрацює Школа подружнього життя

Україна займає 3-е місце в Європі за кількістю розлучень. За статистикою в нашій країні кількість розлучень становить 61 % і, як правило, це відбувається в перші 5 років. Чимало пар, які проживають спільно, не зареєструють свої відносини в органах РАГСу (через брак грошей на весілля, хтось через страх відповідальності, а хтось з інших причин). За статистикою такі пари розпадаються в 95 %. В результаті, сьогодні 60% дітей живуть в неповних сім’ях. Це свого часу позначиться на їх здатності створювати міцну і щасливу родину.

В Україні лише 12 % сімейних пар вважають себе щасливими, і така ситуація склалася в результаті того, що підлітки не готові до дорослого життя. А через брак досвіду та інформації не в змозі побудувати гармонійні стосунки у шлюбі.

Багато хто думає, що побудувати щасливу сім’ю повинно вийти «само по собі», бо двоє закохалися один в одного. Однак, як показує статистика, ці надії для переважної більшості пар не виправдовуються. Тому, крім закоханості, бажання мати щасливу сім’ю і віри в щастя необхідно мати знання про те, як щастя побудувати і зберегти. Для цього і були створені Школи подружнього життя.

Даний проект працює в Україні вже 15 років. Участь в ньому взяли понад 20 000 пар, а також 3 000 юнаків та дівчат у віці 15-16 років. Під час свого існування Школа подружнього життя отримала позитивний відгук в суспільстві і виявилася дуже затребуваною практично серед усіх верств населення.

В рамках державної програми підтримки сім’ї у місті Мирноград оголошується набір усіх бажаючих відвідувати Школу подружнього життя.

Відвідувачам Школи розкажуть про основи сімейного життя, психологію стосунків чоловіка і жінки, їх основні потреби, а також про те, що таке закоханість і любов, як закохатися і не помилитися, як зберегти і плекати любов протягом всього подружнього життя.

Також учасників програми навчать, як планувати сімейних бюджет, як вирішувати конфлікти, як планувати вагітність, як виховувати дітей і т. д.

Курс складається з 10-ти зустрічей один раз на тиждень, тривалість заняття – півтори години.

Додаткову інформацію можна отримати за номерами: +38(050) 840 17 92, +38(050) 425 40 52.

Заняття Школи подружнього життя проводяться безкоштовно!

- Реклама -