Рятувальники Покровська дбають про безпеку громадян під час опалювального сезону

Рятувальники Донеччини продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців області.  В осінньо-зимовий період це особливо важливо, адже в цей час значно збільшується кількість пожеж, що стаються у помешканнях. Дуже часто самі  люди нехтують правилами пожежної безпеки під час експлуатації електрообігрівачів та пічного опалення, що в результаті часто призводить до масштабних збитків.

23 листопада співробітники 9-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області   провели профілактичну роботу серед жителів м. Покровська. Рятувальники поспілкувались із мешканцями будинків та нагадали їм основні правила пожежної безпеки у побуті, причини виникнення пожеж у будинках, розповіли про те, як діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації. Рятувальники закликали жителів не залишати без нагляду ввімкнені електрообігрівачі, завжди закривати дверцята печі, щоб звідти не випала жаринка, адже це може спричинити пожежу. Окрім цього, рятувальники нагадали, що не можна розміщувати поблизу обігрівальних приладів і печей легкозаймисті матеріали. У ході бесід фахівці ДСНС застерегли населення  від використання несправних та саморобних обігрівачів.

 Під час проведення роз’яснювальної роботи  представники Служби порятунку розповсюдили серед громадян  застережні листівки з порадами щодо дотримання правил пожежної безпеки, адже під час осінньо-зимового періоду зростає кількість пожеж, спричинених необережністю у використанні опалювальних приладів.

- Реклама -