На кошторисну документацію «Білицького будинку-інтернату» витратять більше 1 мільйона гривень

Комунальний заклад  «Білицький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Донецької облради 16 листопада уклав з ТОВ «Перспективи і новації» та ТОВ «ВТ-Універсум» три договори на розробку проектно-кошторисних документацій по капітальному ремонту та реконструкції власних об’єктів загальною вартістю 1,23 млн грн. Про це повідомляється на сайті «Наші гроші» з посиланням на систему «Прозорро».

Фірми зобов’язані протягом місяця з моменту отримання вихідних даних розробити проектно-кошторисні документації по наступних об’єктах: «ВТ-Універсум» – капітальний ремонт господарських споруд будинку-інтернату (579 тис. грн), «Перспективи і новації» – капітальний ремонт (289 тис. грн) та реконструкція об’єктів благоустрою та прибудинкових територій (359 тис. грн).

Усі тендери проведені за допороговою процедурою закупівлі. Єдиним учасником на двох торгах, і відповідно переможцем, стало ТОВ «Перспективи і новації», і ще на одному – ТОВ «ВТ-Універсум».

Варто відзначити, що торік Білицький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів («ББІ») провів через «допорогові» закупівлі угоди на розробку проектно-кошторисних документацій по капітальному ремонту та реконструкції покрівлі головного корпусу будинку-інтернату загальною вартістю 325 тис. грн. Підряди дістали «Перспективи і новації».

ТОВ «ВТ-Універсум» засноване у лютому цього року, власником та керівником є Володимир Міхальський. Це батько керівника ТОВ «Перспективи і новації» Анни Швець.

Ще у травні минулого року ТОВ «Перспективи і новації» носило назву «Інформаційне агентство Рупор» і спеціалізувалось на діяльності інформаційних агентств.

Додамо, Білицький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів очолює Катерина Коцар. Протягом останнього звітного року Коцар заробила 96 тис. грн, а її чоловік – 36 тис. грн. Подружжя проживає у Білицькому. Ні рухомого майна, ані нерухомості не декларували.

- Реклама -