У Покровському центрі зайнятості безробітнім презентували ТОВ «Укрвуглесервіс»

16 листопада Покровським міським центром зайнятості, за ініціативи ТОВ «Укрвуглесервіс», було організовано та проведено презентацію роботодавця. Серед учасників заходу були 14 безробітних, які стоять на обліку у центрі зайнятості.

«На сьогоднішній день служба зайнятості надає роботодавцям широкий спектр послуг щодо підбору персоналу абсолютно безкоштовно» — розпочала захід заступник директора Покровського міського центру зайнятості Наталя Воробйова.

Під час заходу представник ТОВ «Укрвуглесервіс» Андрій Кривовяз оголосив наявні вакансії: "Нормувальник гірничий", "Прохідник", "Гірник з ремонту гірничих виробок", "Машиніст підземних установок", "Майстер гірничий", "Машиніст електровозу підземний".

Також, присутні були ознайомлені з умовами праці, рівнем заробітної плати, графіком роботи, та вимогами, щодо персоналу. Андрій Миколайович звернув увагу присутніх на можливість навчання та перенавчання за рахунок роботодавця .

Присутні були зацікавлені роботою та мали змогу особисто поспілкуватись з роботодавцем, отримали вичерпні відповіді на багаточисленні запитання.

Така форма роботи з роботодавцями та шукачами є найбільш ефективною, оскільки адресно та оперативно служба зайнятості зводить на одну площину тих, хто шукає роботу та тих, хто винаймає робітників.

- Реклама -