У Покровському центрі зайнятості безробітнім презентували ТОВ «Укрвуглесервіс»

- Реклама -

16 листопада Покровським міським центром зайнятості, за ініціативи ТОВ «Укрвуглесервіс», було організовано та проведено презентацію роботодавця. Серед учасників заходу були 14 безробітних, які стоять на обліку у центрі зайнятості.

«На сьогоднішній день служба зайнятості надає роботодавцям широкий спектр послуг щодо підбору персоналу абсолютно безкоштовно» — розпочала захід заступник директора Покровського міського центру зайнятості Наталя Воробйова.

Під час заходу представник ТОВ «Укрвуглесервіс» Андрій Кривовяз оголосив наявні вакансії: "Нормувальник гірничий", "Прохідник", "Гірник з ремонту гірничих виробок", "Машиніст підземних установок", "Майстер гірничий", "Машиніст електровозу підземний".

Також, присутні були ознайомлені з умовами праці, рівнем заробітної плати, графіком роботи, та вимогами, щодо персоналу. Андрій Миколайович звернув увагу присутніх на можливість навчання та перенавчання за рахунок роботодавця .

Присутні були зацікавлені роботою та мали змогу особисто поспілкуватись з роботодавцем, отримали вичерпні відповіді на багаточисленні запитання.

Така форма роботи з роботодавцями та шукачами є найбільш ефективною, оскільки адресно та оперативно служба зайнятості зводить на одну площину тих, хто шукає роботу та тих, хто винаймає робітників.

- Реклама -