Студенти Покровського педагогічного коледжу завітали до міського центра зайнятості

Вчора, 16 листопада, в Покровському міському центру зайнятості відбувся День відкритих дверей для випускників Покровського педагогічного коледжу.

«Проблема професійного становлення одна з найважливіших у житті людини. Професія дає можливість людині задовольнити основну гамму власних потреб, часто стає основою побудови відносин з людьми, та, найголовніше, дає можливості актуалізувати свої здібності, самореалізуватися», — розпочала захід фахівець відділу активної підтримки безробітних Оксана Янтус.

Студенти отримали інформацію про ситуацію на ринку праці, особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які користуються попитом на ринку праці, можливість їх отримання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, про можливість участі в оплачуваних громадських і тимчасових роботах та започаткування власної справи.

Фахівці центру зайнятості ознайомили студентів з інформацією про роботу профінформаційного сектора, про те, де можна пройти навчання за певною професією, умовами навчання та можливістю подальшого працевлаштування та з довідником професійно-технічних і вищих навчальних закладів області.

Допомогою у визначенні з майбутньою професією є профорієнтаційне тестування на сайті «Моя Кар’єра», де можна самостійно пройти безоплатне комплексне тестування, виявити моральну, психологічну, та практичну готовність студентів до свідомого вибору професії.

Надана інформація викликала жвавий інтерес у студенської молоді. Під час заходу вони мали можливість пройти профдіагностичне обстеження з метою допомоги у виборі професії.

Даним заходом гості були задоволені і отримали масу позитивних вражень від побаченого і почутого.

- Реклама -