До Покровського міського ліцею «Надія» завітав лектор Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентське братство»

Сьогодні, 14 листопада, до учнів Покровського ліцею «Надія» завітав активіст Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентське братство» львів’янин Віталій Іванов. Для ліцеїстів та викладачів він провів «Лекцію з громадської освіти». Основне завдання цього заходу – проінформувати учнів про те, що таке громадянське суспільство та громадянська освіта, що це ті речі, в яких кожен може й має взяти участь.

Віталій Іванов розповів ліцеїстам й про різні форми й види волонтерської діяльності, до яких вони можуть долучитися:

«Наш проект називається «Через власний приклад». Тому ми, насамперед, демонстрували реальні історії з життя таких самих учнів, як і ліцеїсти «Надії». Ці хлопці й дівчата вже почали робити свої перші, але активні, кроки у складі громадської активності. І сьогодні ми провели невеличке анкетування, для того, щоб в подальшому долучати учнів покровського ліцею до тих чи інших подій, щоб кожен з них зміг проявити себе в громадській сфері з нашою допомогою».

Активіст розповів слухачам і про свій власний досвід з громадської діяльності. До цього він залучився ще коли був десятикласником. У той час Віталій був не дуже добросовісним учнем, а вже зараз він успішно закінчує дві вищі освіти (історична та політологічна) у Львівському національному університеті ім. Івана Франка та читає лекції у 10 областях України.

Своїми враженнями від заходу з журналістами сайту DDK.dn.ua поділилася вчитель права й історії ліцею «Надія» Валентина Михайлюк:

«Дітям було дуже цікаво, тому що перед ними виступав майже іх одноліток. Людина, яка на власному досвіді показала, як можна досягати своєї мети. Завдяки таким проектам, таким хвилинам спілкування, ми допомагаємо самореалізуватися кожній особистості, і таким чином робимо кращим те суспільство, в якому існуємо. Ми також будемо продовжувати нашу громадську діяльність, виховувати в дітях почуття патріотизму й відчуття того, що ми – частина громадянського суспільства, і багато змін в нашій державі залежать саме від нас».

Ліцеїсти відзначили, що для них це величезний досвід, мотивація йти вперед до своєї мети. Вони з захопленням прослухали лекцію й передивилися відеоматеріали, які в ході спілкування демонстрував Віталій Іванов.

Варто відзначити, що «Лекцію з громадської освіти» прослухали вже у Слов`янську, Бахмуті, Покровську. В планах у лектора відвідати ще багато міст Донецької області. Також лектор ВМГО «Студентське братство» пообіцяв покровським школярам, що ще не раз завітає до них в гості зі своїми новими проектами.

- Реклама -