«Дошкільна палітра Добропілля» дивувала майстер-класами

Другий рік поспіль дошкільна спільнота збирається у дитсадку «Вуглик» на методичному фестивалі «Дошкільна палітра Добропілля». Освітяни не тільки діляться досвідом з розвитку креативних здібностей у дошкільнят, а й власноруч практикують у різних видах декоративно-ужиткового мистецтва. 
«Багато цікавих майстер-класів було і цього разу, повідомляє «Новий шлях». — Як працювати із солоним тістом, знає далеко не кожен педагог, тож вихователь Тетяна Фіронова показала всі секрети ліплення. Дивовижні мозаїки із круп робили разом з Марією Костєвою, а поліпити з фольги запропонувала Галина Палій».
Техніці торцювання з гофрованого паперу навчила працювати педагогів Лобас Марина. Малювання на тканині вузликами спочатку викликало здивування, та згодом, під час майстер-класу Людмили Житкової, захопило. 
«Секретами об'ємного малювання різнокольоровою пінкою поділилася Корзанова Наталія. Зацікавило педагогів і виготовлення сучасної освітньої інтерактивної теки разом з вихователькою Наталею Гусєвою, — продовжує НШ. — Отже, організатори фестивалю (методкабінет, Курдя Н.В та Героєва В.І.) подбали, аби вихователі ознайомились з новими формами роботи, а господарі (завідувач «Вуглика» Баликіна О.Є., вихователі-методисти Андруняк А.І., РурічЛ.О.) – аби дитсадок став центром мистецтва і краси».

- Реклама -