Учні ЗОШ №6 в Покровську відзначили День української писемності та мови

Вчора, 9 листопада, в Україні відзначали День української писемності та мови.  Це свято було встановлено Указом президента України від 6 листопаду 1997 року і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора — послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія.

З нагоди цього свята у ЗОШ№6 було проведено декілька заходів: тематичні уроки, на яких учні знайомилися з творчістю видатних українськиї поетів, уроки виразного читання, зустрічі з поетами рідного краю.

Діти збагатили свої знання про історію виникнення писемності, познайомилися з вкладом першого українського історика Нестора Літописця в розвиток української мови.

Здобутками українських вчених і письменників сучасні люди користуються кожний день: співають пісні, складають твори, спілкуються між собою, читають книжки. Так і учні показали свої вміння співати, відгадувати загадки, виразно читати вірші, використовувати прислів’я, спробували поділитися своїми витворами. Тим самим розширили знання про красу і багатство української мови.

Найкориснішим прикладом володіння правильним українським словом для школярів була зустріч з місцевою письменницею Чорною Л.К. Вона привітала всіх зі святом, поділилася своїми творами і похвалила дітей за міцні мовні знання.

- Реклама -